Duyurular
 16.06.2017
Yaz Kampanyasında son günler....Dolap degiştirmenin tam zamanı....kredi kartına 4-6-8-10 taksit


16.06.2017
sütlük ve reyon dolaplarında kampanya devam ediyor..Yaz kampanyasından yararlanmanın tam zamanı...


Döviz Kurları
 

Sektörünün tüm beklentilerini karşılamayı amaçlayan PİRAMİT SOĞUTMA SAN. Soğutucularda oluşan arızaların sürat ve hassasiyetle giderilmesi için;

 
Hakkmzda

Pramit Soğutma, sanayi tipibuzdolabı imalatı ve soğutma sistemleri ile endüstriyel ve modüler soğuk hava depolarının kurulması, ve havalandırması için gerekli koşulları sağlamasıyla tanınmıştır.

Piramit Soğutma'nın işi; sizin işiniz için gerekli olan sogutmalı,sogutmasız tezgah reyonları,soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek,dizayn etmek ve kurmaktır. Bütün soğutma ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel dereceler isteyen talepleriniz için tasarımlar üretmek, Piramit Soğutma'nın uzmanlık alanıdır.

Süper marketler, yiyecek zincirleri, yerleşme alanları, dondurma şirketleri, yemek işlem tesisleri, plastik eleman imal eden işletmeler, tekstil şirketleri, techizat imalatçıları, bitki ve çiçek ticareti yapan şirketler, hastaneler, oteller, çiftlikler ve mobilya şirketlerinin çoğu müşterimiz arasındadır.

Satış hizmetlerimiz kadar, mühendislik, üretim, montaj hizmetlerimizde de gereken azami özen gösterilmektedir. Servislerimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere istediğiniz ortam şartlarını sağlamak ve korumak için profesyonel ekipten oluşan personelimiz sizlerin hizmetindedir.

Biz, yeni ve değişik ürünler üretmek, başarılı işleriniz için verimli yatırımlar üstlenmek amacıyla sizlerle beraber çalışmayı düşünüyoruz. Burada ve her yerde, siz ve işinizin ihtiyaçlarıyla karşılaşmaktan çok memnun olacağız. İşinizin gelişmesine yardım etmek için, amacımız daima bilgi ve uzmanlığımızı kullanmaktır.

Pramit Soğutma, harika işler üretmek için sizleri bekliyor.

Umarız başarı için karşılaşırız...
 
 
Piramit Soğutma Sistemleri
Soğutma,Sütlük Dolabı,sütlük, sütlük Reyonu,soğuk oda, pasta dolabı, pastahane dolabı, market dolapları,vitrin dolabı,Market Reyonu,Soğuk Oda,İtalyan Pasta, şarküteri reyonu, kapaklı sütlük
Tasarım: Arben Bilişim